Začátek školního roku

Vážení rodiče, milé žákyně, milí žáci,

prázdniny končí a nám opět začíná nový školní rok. Věřím, že bude klidnější než ten minulý   a budeme ho moci strávit společně ve škole. Samozřejmostí bude režim školy přizpůsobit stávající situaci ve společnosti. Budeme důsledně dodržovat všechna hygienická opatření (časté mytí rukou, používání dezinfekčních prostředků, časté větrání).

Vážení rodiče, milé žákyně, milí žáci,

prázdniny končí a nám opět začíná nový školní rok. Věřím, že bude klidnější než ten minulý   a budeme ho moci strávit společně ve škole. Samozřejmostí bude režim školy přizpůsobit stávající situaci ve společnosti. Budeme důsledně dodržovat všechna hygienická opatření (časté mytí rukou, používání dezinfekčních prostředků, časté větrání).

Prosíme rodiče, aby v případě příznaků respiračních chorob nechali své dítě doma, pokud tuto skutečnost zjistí škola, bude neprodleně zákonný zástupce vyzván, aby si své dítě odvedl domů.

Výuka v prvním vyučovacím týdnu bude probíhat následovně – v úterý 1. září proběhne základní seznámení s novým školním rokem a žáci opustí budovu školy. Ve středu 2. září budou mít žáci 1. třídy dvě vyučovací hodiny a poté půjdou buď s doprovodem domů nebo do družiny. Ve čtvrtek a v pátek budou mít žáci celé školy čtyři vyučovací hodiny do 11.35 hodin. Od středy bude možné chodit na obědy a do školní družiny.

Z důvodu současné hygienické situace budou 1. září do budovy vpuštěni pouze zákonní zástupci a případný další doprovod prvňáčků. Ze stejných důvodů bude možno je do školy doprovázet pouze v prvním týdnu. Od následujícího týdne budou všichni žáci chodit sami. Zvýšený dohled v šatnách zajistí zaměstnanci školy.

Při platbě za družinu na nový školní rok bude odečten přeplatek, který zůstal z minulého roku.

Velmi se omlouváme, ale v prvním pololetí nebudou zájmové kroužky, pokud nám to situace dovolí, začnou od druhého pololetí.

Přeji vám za sebe i za všechny zaměstnance úspěšný a klidný začátek nového školního roku a doufám, že máme jedno společné přání, aby byl méně komplikovaný než ten předchozí.

Mgr. Jiří Švolba, ředitel školy

Datum vložení: 29. 8. 2020 13:09