Základní škola a mateřská škola Letiny

SPORTOVNÍ DEN NA 1. STUPNI

Na pátek 25. 6. jsme si pro děti z prvního stupně připravili sportovní dopoledne.

Na pátek 25. 6. jsme si pro děti z prvního stupně připravili sportovní dopoledne. Počasí nám sice nepřálo, ale nás rozhodně nezaskočilo. Sportování a soutěžení jsme přesunuli do tělocvičny. Na žáky tu čekalo 8 stanovišť – hod na koš, šplh, skok do dálky z místa, hod na cíl, skákání přes švihadlo, slalom s míčkem na lžíci, sedy lehy a házení kroužků na tyč. Nenechte se však zmást, i zdánlivě lehký úkol byl pro někoho velký oříšek. Některé disciplíny byly na čas a jiné zase na výkon. Aby byly síly vyrovnané, soutěžilo se v rámci tříd. Všichni žáci byli velmi šikovní, a proto nám zbyl ještě čas na turnaj ve vybíjené. Po počátečním ujasnění si pravidel, byl turnaj napínavý jako kšandy.

Vyhodnocení celého sportovního dne proběhne v úterý 29. 6. a samozřejmě ti nejlepší budou odměněni. Po dlouhé době jsme si mohli takto zasoutěžit a určitě jsme si to všichni užili.