Vánoce ve třídě Koťátek

Také u nás ve školce jsme se těšili na Vánoce. Děti si ve třídě nazdobily vánoční stromeček, který nám zářil po celý předvánoční čas.

Také u nás ve školce jsme se těšili na Vánoce. Děti si ve třídě nazdobily vánoční stromeček, který nám zářil po celý předvánoční čas. Povídali jsme si o nejkrásnějších svátcích v roce, jaké jsou symboly Vánoc a paní učitelka zahrála dětem vánoční příběh o narození Ježíška. Každý si nakreslil dárek, který by si přál najít pod stromečkem. Děti vykrajovaly cukroví z modelíny, vyráběly zasněžené svícny a přáníčka pro rodiče.

Děti v naší třídě rády zpívají písničky, a tak jsme připravili pásmo básniček a písniček na vánoční besídku. Přestože chodilo do školky málo dětí, podařilo se nám vše nacvičit. Děti se těšily, až předvedou rodičům, co se ve školce naučily. Besídka se nám povedla, všem se vystoupení líbilo. Poté si rodiče s dětmi mohli vyrobit vánoční stromeček z vlny a ozdobit hvězdami. S vánočním pásmem jsme vystoupili ještě pro 1. - 3. třídu ZŠ a pro ženy z Letinského spolku žen.

Společně s dětmi ze třídy Sluníček jsme navštívili obecní úřad a místní obchod COOP, kde jsme všem popřáli krásné Vánoce a děti rozdaly přáníčka a zvonečky pro štěstí. Předvánoční čas jsme si užili i na vycházkách, kdy si všichni vyhráli na sněhu před školou. Poslední den se děti těšily na Ježíška, který opravdu k nám do školky přiletěl a přinesl krásné dárky. Také jsme se šli podívat do ZŠ na pohádky Sůl nad zlato a Červená Karkulka a taneční vystoupení skupiny Rytmik. Vše jsme ocenili velkým potleskem, obě pohádky i tanec se nám moc líbily.

Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hlavně zdraví, štěstí a mnoho úsměvů...

Za MŠ učitelky Hana Kotábová a Naďa Peroutková

Datum vložení: 23. 12. 2022 0:34