Návštěvnost
Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:89
TÝDEN:472
CELKEM:315708
Podzim už pomalu končí a my se už připravujeme na Vánoce. Spolu s mateřskou školkou jsme navštívili pro nás známou a oblíbenou Čechovu stodolu v Bukové u Příbramě. Byl to první den, kdy tam začala Vánoční stodola.
Podzim už pomalu končí a my se už připravujeme na Vánoce. Spolu s mateřskou školkou jsme navštívili pro nás známou a oblíbenou Čechovu stodolu v Bukové u Příbramě. Byl to první den, kdy tam začala Vánoční stodola.
Když jsme otevřeli vrátka, dýchla na nás vánoční atmosféra….vyzdobená zahrada i dvůr, stromeček, vánoční dekorace. Protože nás přijelo opravdu hodně, rozdělili jsme se do skupin a postupně jsme procházeli vší tou nádherou, která pro nás byla připravena.
V prvních místnostech nás přivítal anděl, povídali jsme si o Vánocích, vánočních zvycích a vůbec o tom, na co se nejvíc těšíme a co pro nás Vánoce znamenají.
A potom už šlo do tuhého….Peklo!!!!! Tma, jen červené světlo od ohně, který hořel pod kotli…. Kdo to tam spí na posteli???? Lucifer… Ale měl zrovna dobrou náladu a byl na nás hodný. Ovšem zvážil si na pekelných vahách paní učitelku i paní asistentku, jestli náhodou to nejsou hříšné duše. Nakonec musel uznat, že paní učitelky ani paní asistentky do pekla nepatří…. Někteří z nás si s ním zahrály i karty… Dokonce se s námi i vyfotil, chtěl si dát naši fotku na pekelnou nástěnku.
Potom už na nás čekal program v dílničce. Každý dostal z překližky vyřezávané čerty, andělíčky nebo Mikuláše, které jsme si mohli vymalovat. Nakonec si každý koupil něco hezkého na památku.
Moc se nám výlet líbil a na Mikuláše, čerty a anděly u nás doma se už těšíme – nebo snad ne? No a na Vánoce, na ty určitě móóóóóóc!
A co Vy? Byli jste hodní? To se uvidí!!!!
Mgr. Hana Alblová
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
| 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Návštěvnost:
ONLINE:0
DNES:89
TÝDEN:472
CELKEM:315708